Skip to content High contrast mode

Yurtdışında eğitim almak isteyenlere her alanda olanak sunan IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları, 35. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarından öğrencilere yine çok özel burslar sunuyor.

Yurtdışı Eğitim burslarından yararlanmak üzere 1000 başarılı öğrenci arıyoruz.


Yurtdışında eğitim yapmak istiyorsanız IEFT fuarlarında önemli okulların yanı sıra burs kuruluşları, ülke ataşelikleri öğrencilere bilgilendirme yapacaktır.

35. IEFT Fuarlarına katılan 200 civarında okul, yurtdışında okumak isteyen öğrencilere toplam 1 milyon doları bulan burs sunuyor. Okulların burs kriterlerine uygun olup olmadığınızı fuarda doğrudan üniversite yetkilileriyle görüşerek öğrenebilirsiniz.

Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, Avustralya, Çin, Rusya, Macaristan, İsviçre, Polonya ve İspanya gibi popüler ülkelerin yanı ülke eğitim ataşelikleri ve yurtdışı eğitim danışmanlıkşirketleri de bu fuarda buluşuyor.

25 farklı ülkeden 200 eğitim kurumunun katıldığı IEFT Fuarlarında katılımcı kurumlar kısmi veya tam burslar ile başarılı öğrencileri ödüllendirmektedirler. Alman Devlet Üniversite bursları, Amerikan üniversitelerinde yüksek lisans ve doktora bursları Kanada üniversiteleri bursları,İngiltere Üniversitelerinden kısmi burslar, Estonya üniversiteleri bursları, Fransa işletme okullarıbursları hakkında bilgileri doğrudan okul yetkililerinden alabilirsiniz. Ayrıca, Fulbright, British Council, Campus France, DAAD, Austrade gibi kurumlardan diğer burs olanakları hakkında bilgi alabilirsiniz.

IEFT fuarları esnasında burslardan yararlanmak için lise veya üniversite not dökümünüzü, varsa İngilizce veya diğer dillerde sınav sonuç belgenizi, referanslarınızı yanınızda bulundurmayıtavsiye ederiz.

29 Nov 2018